Product was successfully added to your shopping cart.

درباره سحاب

سحاب با هدف ارائه خدمت و همچنین در راستای یکپارچه سازی خدمات ارائه شده به اعضاء ایجاد شده است. در این سامانه کلیه خدمات مورد نظر شامل ارائه تسهیلات، خدمات گردشگری، خدمات بیمه و فروش کالا و خدمات به صورت متصل، همسو و آنلاین ارائه می گردد.

فروشگاه آنلاین سحاب

یکی از سامانه های پرکاربرددر سحاب، سامانه فروشگاه آنلاین می باشد. در این سامانه فروشگاهی مجموعه ای از کالاها و خدمات به صورت رقابتی، بدون واسطه و با پشتیبانی مناسب به اعضاء ارائه خواهد شد. اعضاء می توانند با استفاده از مدل های تعریف شده اقدام به خرید نقدی و غیرنقدی کالاها و خدمات در این سامانه فروشگاهی کنند. انواع کالا شامل کالاهای سوپرمارکتی و مصرفی، لوازم خانگی، ابزارآلات، پوشاک، لوازم التحریر، کتاب و محصولات فرهنگی هنری، لوازم ورزشی و تفریحی و ... در این سامانه به صورت مستقیم از تولیدکنندگان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. همچنین خدمات تفریحی، ورزشی، بیمه، آموزش، درمانی، بهداشتی و ... نیز در این فروشگاه تامین و در اختیار اعضاء قرار می گیرد.

برنامه اصلی در فروشگاه سحاب ارائه خدمات به صورت مستقیم و بدون واسطه و همچنین با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت می باشد. خدمات ارائه شده در سحاب به صورت هزینه تمام شده است و هدف اصلی ارائه خدمت با بالاترین سطح رضایت ممکن است و به هیچ عنوان برنامه ای برای درآمدزایی و سود آوری مدنظر نیست.