Product was successfully added to your shopping cart.

نحوه عضویت و ورود

کاربران محترم جهت ثبت نهایی سفارشات خود لازم است ابتدا عضو سامانه فروشگاهی شده و سپس سبد خرید خود را نهایی نمایند. جهت عضویت در سایت با کلیک بر روی گزینه ورود/ثبت نام از بالای صفحه و انتخاب گزینه ایجاد حساب کاربری مطابق تصویر ذیل وارد صفحه ثبت نام شوید:

 

صفحه ثبت نام:

 

با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده شما بعنوان عضو عادی سایت فروشگاهی سحاب شناخته شده و از این پس می توانید از خدمات و کالاهای این فروشگاه با قیمت های مصوب بهره مند گردید. همچنین قیمت برخی کالاها نیز در زمانبندی های مشخص مشمول تخفیف های عمومی خواهد شد که امکان بهره مندی از آن جهت کلیه مشتریان عزیز فراهم خواهد بود.

اعضای سحاب:

 آن دسته از کاربرانی که در سامانه عضویت سحاب مطابق شرایط و ضوابط عضویت اقدام به ثبت نام نموده اند توجه نمایند که در صورت تایید ثبت نام ایشان صرفا با وارد کردن کد ملی و رمز عبور سامانه سحاب در سامانه فروشگاهی نیز امکان ورود وجود دارد که در این صورت مطابق نوع عضویت خود امکان استفاده از تخفیف های خاص و حداکثری را خواهند داشت. کاربران مذکور مستقیما از طریق لینک موجود در سامانه سحاب نیز امکان ورود به فروشگاه را خواهند داشت.

 

همچنین کاربرانی که باوجود اطلاع رسانی های صورت گرفته، تا کنون اقدام به ثبت نام در سامانه سحاب نکرده اند نیز می توانند از طریق فرم زیر نسبت به تکمیل ثبت نام و پرداخت حق عضویت اقدام نمایند.